Gürmel GYO
Konya Selçuklu TOKİ 5. etap ihalesi bugün yapılacak!

Konya Selçuklu TOKİ 5. etap ihalesi bugün yapılacak!

Konya ili Selçuklu İlçesi Ardıçlı Mahallesi 5. etap kapsamında inşa edilecek olan ​Konya Selçuklu Toki
Gürmel GYO
Ana Sayfa YENİ PROJELER 19 Ağustos 2017 191 Görüntüleme

Kiptaş ‘Güçlü Türkiye için biz de varız’ dedi!

Kiptaş olarak ‘Güçlü Türkiye İçin’ konut edindirme kampanyası kapsamında mevcut projelerimiz Vaditepe Bahçeşehir ve Venezia Mega projelerinde yeni fırsatlar sunuyoruz.  Bugün itibariyle başlattığımız kampanya ile en uzun vadeli konut satışını başlatıyor, kampanyaya ek olarak konut alıcılarına peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlıyoruz.

KAMPANYAYA EK OLARAK PEŞİNDE YÜZDE 20 İNDİRİM AVANTAJI SUNUYOR.
Satışların stoklarla sınırlı olduğu kampanyada sağladığımız 60 ay vade farksız, 120 aya yüzde 0.45, 240 aya ise yüzde 0.79 vade farkıyla konut kredisi imkanın yanı sıra , her iki projede de  teslime hazır konutlar alıcılarına büyük avantaj sağlıyor.

YILDIRIM; “DÜZENLENEN KAMPANYA İLE KOLAYLIKLA EV SAHİBİ OLUNABİLECEK”
 Türkiye’de ilk defa tüketicinin bu kadar esnek ödeme modeliyle konut sahibi olacağını vurgulayan Genel Müdürümüz İsmet Yıldırım;  “ Bizler Kiptaş olarak ‘Güçlü Türkiye’ için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu amaçla düzenlenen kampanya ile konut alıcılarına 240 ay vade avantajının yanı sıra peşin alımlarda yüzde 20 indirim de sağlıyoruz. Daha önce peşinat ve yüksek vade farkı nedeniyle konut sahibi olamayan vatandaşlar bu kampanya ile kolaylıkla ev sahibi olabilecek.’’ dedi.

VADİTEPE, MODERN YAŞAMIN İÇİNDE MAHALLE KONSEPTİ SUNUYOR
Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu Vaditepe Bahçeşehir, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanıyor. Klasik mahalle yaşantısı konseptini modern şehir hayatına taşıyan sokakların yer aldığı Vaditepe projesi,  az katlı ve yüksek katlı bloklardan oluşuyor.

Son 15 yıl içinde planlı bir şekilde uydu kent olarak gelişen Bahçeşehir’de 2+1’den 5+2’ye kadar konut seçeneklerinin yer aldığı Vaditepe’de 3+1 ve 4+1 dairelerde satışlar devam ediyor.

EĞİTİM VE SOSYAL YAŞAM ALANLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR
Estetik tasarımı ile öne çıkan Vaditepe Bahçeşehir’de hizmete giren 41 derslikli 1300 kapasiteli ilkokul, 41 derslikli 1.300 öğrenci kapasiteli ortaokul, 72 derslikli 2160 öğrenci kapasiteli lise ve 3 caminin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları site sakinlerine sunuluyor.

Şehrin merkezinde doğa ile iç içe bir yaşam sunan Vaditepe Bahçeşehir’de; kapalı yüzme havuzu, fitness center, sauna, Türk Hamamı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun parkları ve geniş yeşil alanlar yer alıyor.

KİPTAŞ, Vaditepe projesini 284 dönüm arsa üzerinde hayata geçirirken,  geniş peyzaj alanları ve Bahçeşehir Göleti projeye ayrı bir değer katıyor.

MERKEZİ LOKASYONDA YER ALIYOR
Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Vaditepe Bahçeşehir, lokasyonuyla da dikkat çekiyor.

Proje, Bahçeşehir’in kalbinde, TEM Otoyolunun hemen yanında yükselirken hizmete giren; Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, Metro hattı, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Vaditepe Bahçeşehir’i şehrin en gözde projesi haline getiriyor.

‘İLK’LERİ VE ‘EN’LERİYLE VENEZIA MEGA
Hemen teslim dairelerin sunulduğu ve yaşamın başladığı Venezia Mega projesi İstanbul’un en hızlı değer kazanan bölgesi Gaziosmanpaşa’da yer alıyor. İtalyan mimarisinin en güzel örneği olan Venedik konseptiyle tasarlanan proje; tarihi dokusu, meşhur su kanalları ve mimari estetiğiyle Türkiye’de ilk olma özelliğine sahip. 82 bin metrekarelik arazi üzerine kurulu olan proje, 2000 özel konutun bulunduğu, 200 mağazalı açık hava alışveriş merkezi ve 25 bin metrekarelik alana sahip modern ofis etaplarından oluşuyor. Sunduğu ayrıcalıklarla bölgedeki projelerden ayrışan Venezia’da ayrıca yürüyüş yolları, su kanalları, büyük meydanlar bulunuyor.

İSTANBUL’DA VENEDİK ESİNTİLERİ
Türkiye’de benzeri olmayan mimarisiyle son dönemlerin en dikkat çeken projeleri arasında yer alan Venezia, farklı boyutlardaki lüks daire seçenekleri, alternatifli modern ofisleri ve zengin alışveriş merkeziyle konut alıcılarına konforlu bir yaşam vadediyor.

Projede, meşhur Venedik kanallarından esinlenerek hayata geçirilen su kanallarında gondolla gezinti yapma imkanı sunuluyor.  Venedik hayalinin gerçeğe dönüştüğü Venezia’da meşhur San Marco Meydanı da inşa edildi. San Marco Meydanının çevresinde sıralanan yeme içme alanları ile dünyaca ünlü markaların sıralandığı alışveriş merkezinde, ziyaretçilere gondollarla gezinti  keyfi de sunuluyor.

Venezia Mega’da 1+1’den 4+1’e kadar daire seçenekleri yer alırken, lüks ve konforlu detaylara sahip konutların büyüklükleri 60 metrekare ile 240 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Konut alıcılarına yüksek standartlarda bir yaşam vadeden projede; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness salonu, buhar odası, sauna, oyun sahaları, çocuk parkları gibi birçok ayrıcalık da sunuluyor.

HER NOKTAYA ULAŞIM KOLAYLIĞI
İstanbul’un hızla değer kazanan bölgelerinden Gaziosmanpaşa’da konumlandırılan proje ulaşım rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. TEM Otoyolu’nun hemen yanında, Eski Edirne Asfaltı üzerinde, Habipler-Topkapı tramvay hattının yanı başında konumlanan Venezia, yatırımcılarına rahat bir ulaşım sunuyor.

Tramvay hattına yakınlığıyla da benzersiz bir konuma sahip olan proje, inşaatı hızla sürmekte olan Mecidiyeköy-Havalimanı metro hattının açılmasıyla ulaşıma yeni bir alternatif daha katacak.

Kiptaş

KAYNAK

Gürmel GYO
Gürmel GYO
Gürmel GYO
Tema Tasarım | Osgaka.com